Sołectwa i Rady Osiedli

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Sołectwa i Rady Osiedli

Sołectwa stanowią jednostki pomocnicze Gminy. Nadzór nad ich działalnością sprawuje Rada Miejska i Burmistrz. Zestawienie prezentuje wykaz Sołectw w Gminie Katy Wrocławskie wraz z danymi teleadresowymi Sołtysów.

 

1. Baranowice - Bliż

Diana Kuszyńska, tel. 730 810 813, e-mail: baranowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Baranowice - Bliż

 

2. Bogdaszowice

Edyta Janiszewska, tel. - 728 382 435, e-mail: bogdaszowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Bogdaszowice

 

3. Cesarzowice

Jolanta Szulc, tel. 71 391 22 01, 519 141 544, e-mail: cesarzowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Cesarzowice

 

4. Czerńczyce

Wiesław Michór, tel. 607 700 901, e-mail: czernczyce@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Czerńczyce

 

5. Gądów - Jaszkotle

Marek Kuzdrowski, tel. 501 151 918, e-mail: jaszkotle@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Gądów - Jaszkotle

 

6. Gniechowice - Stary Dwór

Grzegorz Kołcz, tel. 506 301 268, e-mail: gniechowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Gniechowice - Stary Dwór

 

7. Górzyce

Mariusz Kuźnik, tel. 501 434 012, e-mail: gorzyce@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Górzyce

 

8. Kamionna

Marian Płanik, tel. 71/ 789 10 82, 609 124 616, e-mail: kamionna@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kamionna

 

9. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 1

Czesław Pudlik, tel. 606 243 377, e-mail: osiedle1@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 1 w Kątach Wrocławskich

 

10. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 2

Czesława Matejo, tel. 71/ 316 62 72, e-mail: osiedle2@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 2 w Kątach Wrocławskich

 

11. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 3

Elżbieta Milewska Garula, tel. 605 958 129, e-mail: osiedle3@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 3 w Kątach Wrocławskich

 

12. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 4

Dorota Cisło, tel. 793 006 438, e-mail: osiedle4@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 4 w Kątach Wrocławskich

 

13. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 5

Krzysztof Zarówny, tel. 504 449 755, e-mail: osiedle5@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 5 w Kątach Wrocławskich
https://osiedlena5.wordpress.com
https://www.facebook.com/groups/779689432129391/

 

14. Kębłowice

Jan Żygadło, tel. 71/ 334 46 38, 693 624 634, e-mail: keblowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kębłowice

 

15. Kilianów

Ireneusz Mykicz, tel. 604 063 473, e-mail: kilianow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kilianów

 

16. Kozłów

Janusz Bronowicki, tel. 661 958 501, e-mail: kozlow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kozłów

 

17. Krzeptów

Mirosława Honc, tel. 603 168 719, e-mail: krzeptow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Krzeptów

 

18. Małkowice

Wiesława Grygiel-Bury, tel. 607 085 065, 71 789 12 96, e-mail: malkowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Małkowice

 

19. Mokronos Dolny

Alina Witek, tel. 505 138 468, e-mail: mokronos_d@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Mokronos Dolny

 

20. Mokronos Górny

Szczepan Wielogórski, tel. 501 448 959, e-mail: mokronos_g@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Mokronos Górny

 

21. Nowa Wieś Kącka

Marek Chwastyk, tel. 537 337 688, e-mail: nwk@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Nowa Wieś Kącka

 

22. Nowa Wieś Wrocławska

Magdalena Socha, tel. 71 390 68 57, 502 106 696, e-mail: nww@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Nowa Wieś Wrocławska

 

23. Pełcznica

Jerzy Kuriata, tel. 71 316 63 96, 517 711 292, e-mail: pelcznica@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Pełcznica

 

24. Pietrzykowice

Bogdan Ilnicki, tel. 609 828 124, e-mail: pietrzykowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Pietrzykowice

 

25. Romnów

Alina Piórkowska, tel. 71 390 73 40, e-mail: romnow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Romnów

 

26. Rybnica

Jerzy Bremer, tel. 71 316 86 61, 661 778 153, e-mail: rybnica@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Rybnica

 

27. Sadków - Sadkówek

Irena Hajdasz, tel. 71 750 33 75, 667 987 145, e-mail: sadkow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sadków - Sadkówek

 

28. Sadowice

Grzegorz Mitek, tel. 71 789 13 71, 691 350 789, e-mail: sadowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sadowice

 

29. Samotwór

Czesława Osowska, tel. 71 391 00 75, 785 919 288, e-mail: samotwor@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Samotwór

 

30. Skałka

Józef Proskin, tel. 71 316 85 60, 697 304 614, e-mail: skalka@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Skałka

 

31. Smolec - Centrum

Wiśniewski Edward, tel. 781 570 202, e-mail: smolec-centrum@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Smolec - Centrum

 

32. Smolec - Osiedle Leśne

Piotr Sobko, tel. 508 203 791, e-mail: smolec-osiedle@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Smolec - Osiedle Leśne

 

33. Smolec - Zatorze

Krzysztof Bujak, tel. 501 427 337, e-mail: smolec-zatorze@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Smolec - Zatorze

 

34. Sokolniki

Kazimiera Muchorowska, tel. 693 234 900, e-mail: sokolniki@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sokolniki

 

35. Sośnica - Różaniec

Mirosław Pawlaczyk, tel. 71 316 79 01, 601 797 597, e-mail: sosnica@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sośnica - Różaniec

 

36. Stoszyce

Władysław Matkowski, tel. 600 318 229, e-mail: stoszyce@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Stoszyce

 

37. Strzeganowice

Tadeusz Stańczyk, tel. 506 135 873, e-mail: strzeganowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Strzeganowice

 

38. Szymanów

Grażyna Węgłowska, tel. 693 545 643, e-mail: szymanow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Szymanów

 

39. Wojtkowice - Krobielowice

Władysław Niedźwiedzki, tel. 608 352 025, e-mail: wojtkowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Wojtkowice - Krobielowice

 

40. Wszemiłowice - Jurczyce

Sławomir Pękala, tel. 607 856 924, e-mail: wszemilowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Wszemiłowice - Jurczyce

 

41. Zabrodzie

Jowita Piątkowska, tel. 665 782 652, e-mail: zabrodzie@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Zabrodzie

 

42. Zachowice - Stradów

Władysław Poleszczuk, tel. 607 207 078, e-mail: zachowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Zachowice - Stradów

 

43. Zybiszów

Jadwiga Kowalczyk, Tel. 691 562 165, e-mail: zybiszow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Zybiszów

 

Autor:
michal

Aktualne inwestycje

Przebudowa drogi - bocznej, ul. Wrocławskiej

Przebudowa drogi bocznej ul. Wrocławskiej w Kątach Wr.

Gmina Kąty Wrocławskie podpisała umowę oraz przekazała teren przebudowy ul. Wrocławskiej w Kątach...

Ankieta

Gdzie rozliczasz roczne zeznanie podatkowe tzw. PIT?