Aktualności

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Aktualności

09 Listopada, 2018

12 listopada UMiG będzie nieczynny

Zgodnie z ustawą o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy. W związku z tym Urząd Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich oraz Biuro Obsługi Klienta w Smolcu będą nieczynne.
06 Listopada, 2018

Zakończenie zadania realizowanego w ramach programu "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego" przy wsparciu WFOŚiGW we Wrocławiu

Informacja o zakończeniu zadania realizowanego w ramach programu „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”, przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Cel programu: Poprawa jakości powietrza na terenie Dolnego Śląska poprzez likwidację kotłów stałopalnych starej generacji. Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń z procesu energetycznego spalania, głównie pyłów PM2,5 i PM10 na rzecz zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii w wytwarzaniu energii cieplnej. 
05 Listopada, 2018

Wyniki drugiej tury wyborów - głosowanie na burmistrza

Za nami druga tura wyborów samorządowych. W wyniku głosowania przeprowadzonego w dniu 4 listopada 2018 r. nowym burmistrzem został wybrany Łukasz Zbroszczyk, który zdobył 5021 głosów (58,76 %). Na Antoniego Kopcia zagłosowały 3524 osoby (41,24 %).Frekwencja w drugiej turze wyborów wyniosła 47,25 %.
31 Października, 2018

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Na podstawie art. 17 pkt 9 i 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. z 2017, poz. 1073 z późn. zm.) zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego:
29 Października, 2018

Do końca listopada Delfinek będzie dostępny za darmo

Otwarcie przyszkolnej pływalni Delfinek odbędzie się 13 listopada br. o godz. 14. Do końca listopada  basen będzie ogólnodostępny. Zainteresowane osoby będą mogły z niego skorzystać za darmo w godzinach od 8.00 do 22.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców! Jednocześnie informujemy, że w przypadku dużego zainteresowania będzie konieczność poczekania w kolejce.Przypominamy, że Delfinek to obiekt w którym obok niecki basenowej jest dostępne jacuzzi oraz  strefa saun, w której znajdą Państwo saunę fińską i parową.O 1 grudnia będą pobierane opłaty za wstęp. Bilet normalny będzie kosztował 8 zł, a ulgowy 6 zł za godzinę. W tej konfiguracji basen będzie czynny do końca stycznia.

Strony

Aktualne inwestycje

Kozłów

W Kozłowie zakończono prace budowlane przy remoncie świetlicy wiejskiej.

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?