Aktualności

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Aktualności

19 Czerwca, 2019

Sesja Rady Miejskiej 27.06.2019r.

W dniu 27 czerwca 2019 r. o godz. 9:00 w sali nr 2 Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich odbędzie się IX Sesja Rady Miejskiej z następującym porządkiem obrad:1. Otwarcie sesji.2. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji.3. Informacje Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym oraz o wpływającej korespondencji, zapytaniach i interpelacjach radnych.4. Sprawozdanie Burmistrza MiG z działalności w okresie między sesjami.5. Sprawozdanie Burmistrza MiG z realizacji Gminnego Programu Współpracy Gminy Kąty Wrocławskie z Organizacjami Pozarządowymi za rok 2018.6. Sprawozdania z prac komisji.7. Rozpatrzenie projektów uchwał:7.1  w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Smolec, w rejonie ulic Modrzewiowej i Chłopskiej,7.2  w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Smolec,
19 Czerwca, 2019

Ratujmy Klasyki

Przed nami druga edycja Ratujmy Klasyki. W sobotę 29 czerwca 2019 roku zapraszamy na teren Hali Widowiskowo-Sportowej w Kątach Wrocławskich.Czeka wiele atrakcji, a przede wszystkim pojazdy, które można dziś spotkać bardzo rzadko na naszych drogach.
19 Czerwca, 2019

Udanych wakacji

Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie,wakacje to czas długo przez Was wyczekiwany, to ponad dwa miesiące wypoczynku.Część z Was ma już sprecyzowane plany, część jeszcze zastanawia się wraz z rodzicami nad organizacją czasu wolnego. Wakacje można spędzić aktywnie, radośnie, zdrowo i na sportowo - do czego Was z całego serca zachęcam. Można ten czas zmarnować w cyberprzestrzeni – i nawet nie zauważyć, gdy minie, pozostawiając uczucie zmęczenia i niewyspania, a przede wszystkim bezpowrotnie straconego czasu.W wolne letnie dni można robić mnóstwo wspaniałych rzeczy! Nawet, jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, nie warto zamykać się w domu. Bez komputera i komórki można doskonale spędzić czas, na który tak czekaliście. Zróbcie wszystko, aby te dni były nie tylko pełne zabawy, ale przede wszystkim bezpieczne. Nie zapominajcie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dbajcie o siebie, proszę również, abyście dbali też o swoich przyjaciół.
18 Czerwca, 2019

Wybory ławników sądowych

W związku z kończącą się kadencją ławników i wyborami na kolejną kadencję, które odbędą się w październiku 2019 r., Prezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu informuje, iż niezbędna liczba ławników z Gminy Kąty Wrocławskie na kadencję 2020 – 2023 do rozpoznawania spraw rodzinnych w Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej wynosi 2 osoby. Zgłoszenia kandydatów na ławników należy kierować do Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich, Rynek-Ratusz 1 (pok. 10).Niezbędne formularze dostępne są w Biurze Rady Miejskiej (pok. 2a) lub Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich, jak również pod następujacym adresem: http://bip.katywroclawskie.pl/dokumenty/12448.
18 Czerwca, 2019

List Prezesa KRUS - Bezpieczeństwo dzieci podczas wakacji

Strony

Aktualne inwestycje

Rewaloryzacja parku oraz ruin dawnego dworu w Smolcu

Trwają prace budowlane przy realizacji zadania pn. „Rewaloryzacja zabytkowego parku oraz ruin...

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?