Aktualne inwestycje

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Aktualne inwestycje

zdjęcie przedstawia dawny kościół ewangelicki w trakcie remontu
28 Czerwca, 2017

Remont dawnego kościoła ewangelickiego

Informujemy, iż podpisana została umowa z Wykonawcą zadania pn. „Rewitalizacja rynku wraz z remontem dawnego kościoła ewangelickiego w Kątach Wrocławskich – etap I”. Przekazany został Wykonawcy plac budowy.

Przedmiotem zadania jest remont i przebudowa budynku dawnego kościoła ewangelickiego i jego adaptacja na potrzeby biblioteki i Regionalnej Izby Pamięci w Kątach Wrocławskich Zakres zadania obejmuje również zagospodarowanie placu pomiędzy budynkiem dawnego kościoła i budynkiem ratusza. Prace w tym zakresie obejmą budowę i wymianę sieci kanalizacji deszczowej, wykonania nowej nawierzchni oraz elementów małej architektury (tj. montaż siedzisk z bloków granitowych i witryn informacyjnych). Umowny termin zakończenia prac to 30.06.2018r.

Edyta Kmiecik

Zaawansowanie budowy we wrześniu - zdjęcie ścian parteru i stropu nad parterem (JPG - 1,3 MB)
30 Września, 2016

Przebudowa i rozbudowa szkoły podstawowej w Sadkowie

Z początkiem jesieni przedstawiamy kilka ujęć z placu rozbudowy szkoły w Sadkowie. Trwają roboty przy wykonywaniu ścian parteru oraz układaniu stropów nad parterem. Wykonawca rozpoczął również prace związane z wykonywaniem dolnego źródła pomp ciepła. O dalszych postępach prac będziemy informować na bieżąco.

zdjęcie przedstawia ściany fundamentowe przebudowywanej i rozbudowywanej szkoły w Sadkowie
18 Lipca, 2016

Przebudowa i rozbudowa szkoły podstawowej w Sadkowie

„Przebudowa i rozbudowa szkoły podstawowej w Sadkowie z wprowadzeniem funkcji przedszkolnej w systemie niskoenergetycznym wraz z infrastrukturą techniczną”

W drugiej połowie maja br. ruszyła rozbudowa szkoły podstawowej w Sadkowie wraz z przebudową istniejącego budynku oraz dobudową sali sportowej, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w systemie niskoenergetycznym. Inwestycja przebiegać będzie w trzech etapach: 1 – budowa nowej części obiektu; 2 - remont i modernizacja istniejącego budynku szkoły; 3 – budowa części sportowej. Planowane jest dopuszczenie do użytkowania nowej części dydaktycznej z etapu I - we wrześniu 2017 roku, natomiast roboty na pozostałych dwóch etapach powinny zakończyć się  do lipca 2018 roku.

Zdjęcie przedstawia uroczyste otwarcie drogi - I etap Kąty Wr. - Stoszyce
02 Czerwca, 2016

Uroczyste otwarcie drogi - I etap Kąty Wr. - Stoszyce

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste otwarcie drogi zrealizowanej w ramach I etapu budowy drogi łączącej Stoszyce z Kątami Wrocławskimi. W uroczystości wzięli udział m.in. Burmistrz Antoni Kopeć, Zastępca Burmistrza Mieczysław Reps, Sekretarz Gminy Lucyna Garbaczonek, inwestorzy i prezes firmy Górażdże Kruszywa.
 

Aktualne inwestycje

ulica Willowa w Smolcu

Budowa ul. Willowej w Smolcu

25.05.2018 r.Zakończona została budowa ul. Willowej w Smolcu.Była to ostatnia inwestycja...

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?