Archiwum

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Archiwum

08 Listopada, 2018

Wywieś flagę z okazji Święta Niepodległości

W najbliższą niedzielę przypada Święto Niepodległości. W tym roku jest to szczególna rocznica, świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wywieszenia flag państwowych w ten wyjątkowy dzień.Przypominamy, że flaga państwowa jest obok godła i hymnu symbolem narodowym.Świętujmy razem!
08 Listopada, 2018

Uwaga na utrudnienia drogowe w czasie Święta Niepodległości

W najbliższą niedzielę, 11 listopada będziemy obchodzić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Podobnie jak w całym kraju, w Kątach Wrocławskich odbędą się uroczystości rocznicowe.Główne obchody Święta Niepodległości odbędą się w tym roku na Runku w Kątach Wrocławskich, na placu parkingowym przed pomnikiem. W związku z tym powstaną utrudnienia w ruchu drogowym.1. Prosimy o nieparkowanie aut w niedzielę (11.11.2018) na placu przed pomnikiem w rynku. Cały plac jest wyłączony z ruchu, od wczesnych godzin porannych będzie przygotowywana cała infrastruktura.2. Prosimy nie parkować aut przed frontem budynku ratusza (od strony Piekarni Cukierni Bąkowski). W sobotę (10.11.2018) od godziny 10 będzie tam przygotowywana instalacja pod mapping (pokaz iluminacji świetlnej).Wykonawca bedzie montował wysokie wieże z rusztowań pod projektory.
05 Listopada, 2018

Informacja o wynikach zapytania ofertowego

02 Listopada, 2018

Oferta realizacji zadania publicznego pt. "Warsztaty edukacyjne dla sportowców"

Ogłoszenie o możliwości składania uwag do oferty realizacji zadania publicznego Gminy Kąty Wrocławskie. Szczegóły na stronie: http://bip.katywroclawskie.pl/dokumenty/11317
31 Października, 2018

Święto Niepodległości

Strony

Aktualne inwestycje

Kozłów

W Kozłowie zakończono prace budowlane przy remoncie świetlicy wiejskiej.

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?