Sołectwa i Rady Osiedli

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Sołectwa i Rady Osiedli

Sołectwa stanowią jednostki pomocnicze Gminy. Nadzór nad ich działalnością sprawuje Rada Miejska i Burmistrz. Zestawienie prezentuje wykaz Sołectw w Gminie Kąty Wrocławskie wraz z danymi teleadresowymi Sołtysów.

 

1. Baranowice - Bliż

Diana Kuszyńska, tel. 730 810 813, e-mail: baranowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Baranowice - Bliż

 

2. Bogdaszowice

Krzysztof Kuriata, tel. 781 005 477, e-mail: bogdaszowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Bogdaszowice

 

3. Cesarzowice

Jolanta Szulc, tel. 71 391 22 01, 519 141 544, e-mail: cesarzowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Cesarzowice

 

4. Czerńczyce

Wiesław Michór, tel. 607 700 901, e-mail: czernczyce@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Czerńczyce

 

5. Gądów - Jaszkotle

Marek Kuzdrowski, tel. 501 151 918, e-mail: jaszkotle@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Gądów - Jaszkotle

 

6. Gniechowice - Stary Dwór

Katarzyna Sebzda-Sztul, tel. 512 212 498, e-mail: gniechowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Gniechowice - Stary Dwór

 

7. Górzyce

Mariusz Kuźnik, tel. 501 434 012, e-mail: gorzyce@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Górzyce

 

8. Jurczyce

Sławomir Pękala, tel. 607 856 924, e-mail jurczyce@katywroclawskie.pl

Statut sołectwa Jurczyce

 

9. Kamionna

Piotr Żygadło, tel. 693 777 729, e-mail: kamionna@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kamionna

 

10. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 1

Jarosław Kozieja, tel. 501 045 657, e-mail: osiedle1@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 1 w Kątach Wrocławskich

 

11. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 2

Czesława Matejo, tel. 71/ 316 62 72, e-mail: osiedle2@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 2 w Kątach Wrocławskich

 

12. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 3

Damian Sieńko, tel. 604 439 830, e-mail: osiedle3@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 3 w Kątach Wrocławskich

 

13. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 4

Dorota Cisło, tel. 793 006 438, e-mail: osiedle4@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 4 w Kątach Wrocławskich

 

14. Kąty Wrocławskie - Osiedle nr 5

Krzysztof Zarówny, tel. 504 449 755, e-mail: osiedle5@katywroclawskie.pl
Statut Osiedla nr 5 w Kątach Wrocławskich
https://osiedlena5.wordpress.com
https://www.facebook.com/groups/779689432129391/

 

15. Kębłowice

Michalina Pożarowska, tel. 600 268 002, e-mail: keblowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kębłowice

 

16. Kilianów

Ireneusz Mykicz, tel. 604 063 473, e-mail: kilianow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kilianów

 

17. Kozłów

Janusz Bronowicki, tel. 661 958 501, e-mail: kozlow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Kozłów

 

18. Krzeptów

Piotr Brzuzek, tel. 515 231 753, e-mail: krzeptow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Krzeptów

 

19. Małkowice

Kamila Misiuna-Matkowska, tel. 792 340 499, e-mail: malkowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Małkowice

 

20. Mokronos Dolny

Alina Witek, tel. 505 138 468, e-mail: mokronos_d@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Mokronos Dolny

 

21. Mokronos Górny

Marlena Gądkowska, tel. 531 091 622, e-mail: mokronos_g@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Mokronos Górny

 

22. Nowa Wieś Kącka

Aneta Mazgaj, tel. 693 905 567, e-mail: nwk@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Nowa Wieś Kącka

 

23. Nowa Wieś Wrocławska

Magdalena Socha, tel. 71 390 68 57, 502 106 696, e-mail: nww@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Nowa Wieś Wrocławska

 

24. Pełcznica

Beata Czuchrowska, tel. 506 056 119, e-mail: pelcznica@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Pełcznica

 

25. Pietrzykowice

Wioletta Pietrzak, tel. 695 597 714, e-mail: pietrzykowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Pietrzykowice

 

26. Romnów

Alina Piórkowska, tel. 71 390 73 40, e-mail: romnow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Romnów

 

27. Rybnica

Jerzy Bremer, tel. 71 316 86 61, 661 778 153, e-mail: rybnica@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Rybnica

 

28. Sadków - Sadkówek

Mariusz Lubiniecki, tel. 663 539 139, e-mail: sadkow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sadków - Sadkówek

 

29. Sadowice

Grzegorz Mitek, tel. 71 789 13 71, 691 350 789, e-mail: sadowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sadowice

 

30. Samotwór

Czesława Osowska, tel. 785 919 288, e-mail: samotwor@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Samotwór

 

31. Skałka

Wojciech Jęcki, tel. 782 765 385, e-mail: skalka@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Skałka

 

32. Smolec - Centrum

Edward Wiśniewski, tel. 781 570 202, e-mail: smolec-centrum@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Smolec - Centrum

 

33. Smolec - Osiedle Leśne

Piotr Sobko, tel. 508 203 791, e-mail: smolec-osiedle@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Smolec - Osiedle Leśne

 

34. Smolec - Zatorze

Krzysztof Bujak, tel. 501 427 337, e-mail: smolec-zatorze@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Smolec - Zatorze

 

35. Sokolniki

Kazimiera Muchorowska, tel. 693 234 900, e-mail: sokolniki@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sokolniki

 

36. Sośnica - Różaniec

Paweł Uciński, tel. 691 668 988, e-mail: sosnica@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Sośnica - Różaniec

 

37. Stoszyce

Władysław Matkowski, tel. 600 318 229, e-mail: stoszyce@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Stoszyce

 

38. Strzeganowice

Tadeusz Stańczyk, tel. 506 135 873, e-mail: strzeganowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Strzeganowice

 

39. Szymanów

Borys Błaut, tel. 516 034 474, e-mail: szymanow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Szymanów

 

40. Wojtkowice - Krobielowice

Leszek Jeske, tel. 781 813 383 , e-mail: wojtkowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Wojtkowice - Krobielowice

 

41. Wszemiłowice

Michał Styczeń, tel. 505 035 277, e-mail: wszemilowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Wszemiłowice

 

42. Zabrodzie

Maria Gandecka, tel. 505 190 662, e-mail: zabrodzie@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Zabrodzie

 

43. Zachowice - Stradów

Tomasz Krefta, tel. 697 039 957, e-mail: zachowice@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Zachowice - Stradów

 

44. Zybiszów

Jadwiga Kowalczyk, Tel. 691 562 165, e-mail: zybiszow@katywroclawskie.pl
Statut sołectwa Zybiszów

 

Autor:
Magdalena Olszewska-Pawlik

Aktualne inwestycje

Rewaloryzacja parku oraz ruin dawnego dworu w Smolcu

Trwają prace budowlane przy realizacji zadania pn. „Rewaloryzacja zabytkowego parku oraz ruin...

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?