Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Wyniki drugiej tury wyborów - głosowanie na burmistrza

05 Listopada, 2018

Do końca listopada Delfinek będzie dostępny za darmo

29 Października, 2018

Uwaga! Przebudowa drogi powiatowej od węzła A4 przez miejscowość...

24 Lipca, 2018
Obrazek przedstawia trasę objazdu na czas zamknięcia drogi powiatowej

12 listopada UMiG będzie nieczynny

09 Listopada, 2018
29 Października, 2018

Do końca listopada Delfinek będzie dostępny za darmo

Otwarcie przyszkolnej pływalni Delfinek odbędzie się 13 listopada br. o godz. 14. Do końca listopada  basen będzie ogólnodostępny. Zainteresowane osoby będą mogły z niego skorzystać za darmo w godzinach od 8.00 do 22.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców! Jednocześnie informujemy, że w przypadku dużego zainteresowania będzie konieczność poczekania w kolejce.Przypominamy, że Delfinek to obiekt w którym obok niecki basenowej jest dostępne jacuzzi oraz  strefa saun, w której znajdą Państwo saunę fińską i parową.O 1 grudnia będą pobierane opłaty za wstęp. Bilet normalny będzie kosztował 8 zł, a ulgowy 6 zł za godzinę. W tej konfiguracji basen będzie czynny do końca stycznia.
12 Października, 2018

Konkurs na logo

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie na projekt logo dla GOPS Kąty Wr.
04 Października, 2018

100-lecie obchodów niepodległości Polski

Zapraszamy do udziału w obchodach niepodległości Polski. Szczegóły na plakacie.
zdjęcie przedstawia radiowóz policyjny z zaświeconymi światłami sygnałowymi
10 Sierpnia, 2018

Dodatkowe patrole policji

W odpowiedzi na sygnały płynące od mieszkańców w sprawie konieczności poprawy bezpieczeństwa i zmniejszenia przestępczości na terenie Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie dofinansowaliśmy z budżetu gminy prace dodatkowych patroli na naszym terenie. Od dziś do połowy grudnia służbę pełnią dodatkowi funkcjonariusze. W swojej pracy obok stałych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku w okresie jesienno-zimowym policjanci będą reagować na sygnały o zanieczyszczaniu powietrza poprzez wykorzystywane nieodpowiednich materiałów w ogrzewaniu budynków.
Obrazek przedstawia trasę objazdu na czas zamknięcia drogi powiatowej
24 Lipca, 2018

Uwaga! Przebudowa drogi powiatowej od węzła A4 przez miejscowość Kilianów do Piławy

Powiat Wrocławski - inwestor zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2000D na odcinku od zjazdu z autostrady A4 przez miejscowości Kilianów, Piławę od km 0+000,00 do km 5+920,00 ETAP I i II.” poinformował o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu w dniu 27 lipca br.,  polegającej na czasowym zamknięciu drogi z wyznaczeniem objazdów.   1 termin zamknięcia  27.07.2018r  -  31.08.2018r. od miejscowości Kilianów (skrzyżowanie)  do końca miejscowości Piława.2 termin zamknięcia    09.09.2018r.   -   30.11.2018r.  od zjazdu z autostrady A4 do miejscowości Kilianów (skrzyżowanie) Jednocześnie inwestor zapewnił nas, że utrudnienia nie dotyczą mieszkańców, autobusów (w tym szkolnych), służb komunalnych, służb porządkowych i ratowniczych. Wszelkie pytania dotyczące zamknięcia drogi powiatowej i poprowadzenia objazdów prosimy kierować do Inwestora zadania.

Strony

Aktualne inwestycje

Kozłów

W Kozłowie zakończono prace budowlane przy remoncie świetlicy wiejskiej.

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?