Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym

20/03/2014

16 marca w Brzegu Dolnym na hali im. Andrzeja Grubby odbyły się Mistrzostwa  Województwa  w tenisie stołowym  żaków i żaczek. Na starcie imprezy stanęło blisko osiemdziesiąt zawodników i zawodniczek.  W turnieju bardzo dobrze zagrał Jakub Matkowski, który pokonał wszystkich przeciwników i zdobył złoty medal Mistrzostwa Województwa. Warto podkreślić, że we wszystkich turniejach klasyfikacyjnych oraz mistrzostwach województwa Jakub stracił tylko 3 sety i nie przegrał żadnego pojedynku. W przyszłym tygodniu Jakub będzie walczył o medale Mistrzostw Polski w Gniewie. Bardzo dobrze w kategorii żaczek zagrała Zuzanna Gałka, który wygrała trzy spotkania i zajęła 5 miejsce, najwyższe z dotychczasowych startów. W meczu o awans do strefy medalowej Zuzia przegrała z Weroniką Ożgą (Śnieżnik Stronie Śląskie) 1:3. Patryk Mielniczek startując po raz drugi na tej rangi turnieju zajął miejsce 25-32.  Gratulujemy!