Oferta pracy w ZGM

09/01/2019

OFERTA  ZATRUDNIENIA NA WYKONYWANIE USŁUG

na terenie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Smolcu przy ul. Wierzbowej 9

ZAKRES ZADAŃ:

1.  Obsługa i nadzór urządzeń grzewczych (kotłownia na gaz) w budynku NZOZ w Smolcu ul. Wierzbowa 9.

2.   Porządkowanie terenu wokół budynku NZOZ w Smolcu.

3.   Prace konserwacyjne w obiekcie.

WARUNKI PRACY:

rodzaj umowy- umowa zlecenie lub umowa o świadczenie usług

wymiar godzin pracy – w miarę potrzeb, min. 1 godz. dziennie

WYMAGANIA:
dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, mile widziane uprawnienia do wykonywania w/w pracy w zakresie obsługi i konserwacji - świadectwo kwalifikacyjne

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy są uprzejmie proszone o kontakt z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej w Kątach Wrocławskich ul. Kościuszki 16a,

godz. pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

tel. 71/ 3167 079    e-mail: zgm@zgmkwr.pl

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z zainteresowaniem nawiązaniem współpracy na opisanych zasadach  jest Zakład Gospodarki Mieszkaniowej z siedzibą w Kątach Wrocławskich, ul. Kościuszki 16a, 55-080.  Zapytania w temacie ochrony danych osobowych należy kierować pocztą na powyżej podany adres, telefonicznie lub poczta elektroniczną na adres: iod@zgmkwr.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu nawiązania współpracy na zasadach opisanych w niniejszym ogłoszeniu (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia  o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r). Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu zawarcia umowy.  Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Autor:
Weronika Szwaj