Program priorytetowy „Ciepłe Mieszkanie 2.0”

23/01/2024

Program priorytetowy „Ciepłe Mieszkanie 2.0”

W związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu naboru wniosków w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie 2.0”, Gmina Kąty Wrocławskie informuje o możliwości uzyskania dotacji do wymiany ogrzewania.

Dofinansowaniem objęte będą przedsięwzięcia polegające na wymianie nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe i poprawie efektywności energetycznej (m.in. wymiana stolarki okiennej, drzwiowej) w lokalach mieszkalnych znajdujących się budynkach wielorodzinnych, realizowane w latach 2024-2025.

Prosimy osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji do wymiany nieekologicznego źródła ogrzewania o złożenie deklaracji do 29 lutego 2024 r. w Biurze Obsługi Klienta UMiG w Kątach Wrocławskich, ul. Rynek 1, w Smolcu ul. Dworcowa 4 lub na adres e-mail: ochrona@katywroclawskie.pl.

Na podstawie złożonych przez Mieszkańców deklaracji możliwe będzie zawnioskowanie o środki finansowe do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Program Priorytetowy "Ciepłe Mieszkanie"  

Autor: 
Anna Sowa