Turniej Majówkowy w tenisie ziemnym za nami!

06/05/2016

W dniach 29.04-1.05.2016 odbył się Turniej Majówkowy w tenisie ziemnym. W zawodach wzięło udział 21 graczy z gminy Kąty Wrocławskie, a także z Wrocławia, Świdnicy, okolicznych gmin oraz jeden gość z Niemiec. Przebiegające w świetnej atmosferze zawody wygrał Adam Siomek z Gniechowic, który w finale pokonał Andrzeja Fiałkowskiego (Kąty Wr.). Warto zaznaczyć, że finał turnieju był tysięcznym meczem w historii tenisa w Kątach Wrocławskich! W meczu o 3. miejsce miejscowy gracz Asiek Resner pokonał Mistrza Sobótki Grzegorza Leszczyńskiego. Poziom sportowy, jak i idealne warunki pogodowe przyciągnęły na korty bardzo dużą liczbę kibiców, którzy coraz chętniej kibicują naszym tenisistom.

turniej majówkowy w tenisie ziemnym

Wszystkich pasjonatów sportu, a w szczególności tenisa już teraz zapraszamy na kolejne zawody na naszych kortach. W dniu 28.05.2016 odbędą się rozgrywki z okazji Dnia Dziecka, przeznaczone dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dla nieco starszych tydzień później odbędą się „I Otwarte Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta”. Niezdecydowanych zachęcamy do udziału, a resztę do aktywnego dopingowania grającym. Więcej szczegółów pod numerem tel. 693-100-777 lub na www.teniswkatach.wordpress.com.