Sukcesy w tenisie stołowym

26/05/2014

4 maja w Stroniu Śląskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym w kategorii młodzików. W turnieju uczestniczyło sześciu zawodników oraz jedna zawodniczka GOKiS Kąty Wrocławskie. Bardzo dobrze zagrali Jakub Matkowski oraz Paweł Sielski, którzy wywalczyli brązowy medal w grze deblowej. W zawodach ulegli jedynie złotym medalistą Jakubowi Witkowskiemu oraz Norbertowi Wojtyle z Odry Głoski Księgienice. W grze indywidualnej najlepiej wypadł Jakub Matkowski, który uległ w ćwierćfinale mistrzowi województwa Jakubowi Witkowskiemu i zajął 5 miejsce.

Pozostali reprezentanci zajęli następujące miejsca: Adam Ucherek 9, Paweł Sielski 10-17,Zuzanna Gałka 14-21, Piotr Cywiński, Krzysztof Dykiel, Artur Wawryszewicz 18-33. W grze deblowej Adam Ucherek z Stanisławem Wnękiem zajęli miejsce 6. Gratulujemy!